פרסם כאן דף הבית
Share |
השכרת רכב
תאריך לקיחה:
תאריך החזרה:
מקום איסוף:
מקום החזרה:
סוג הרכב:
גיר:
שם מלא:
טלפון:
אימיל:
הערות:
ליסינג

ליסינג-הכוונה לשכר מכר-חכירה של רכב או ציוד אחר לתקופה של מספר שנים שנקבעת מראש בתחילת העסקה,ליסינג תפעולי-ל36 חודש בדרך כלל וליסינג מימוני ל60 חודש בדרך כלל.

ליסינג תפעולי-  השכרת רכב לטווח ארוך [תקופת השכירות בדרך כלל היא 36 חודש]במחיר קבוע וידוע מראש.
בשיטת הליסינג התפעולי הרכב הינו בבעלות  חברת הליסינג , השוכר משלם סכום קבוע וידוע מראש בגין השימוש ברכב ולא בגין הבעלות עליו כשהתשלומים החודשיים בגין הרכב הינם דמי שכירות לכל דבר המוכרים כהוצאה עסקית המותרת לניכוי על פי כל דין.

בסיום תקופת הליסינג לשוכר ישנם שלוש אפשרויות לשוכר:

1.    לרכוש את הרכב מחברת הליסינג  במחיר שוק  הוגן [באופציה שהוגדרה מראש בהסכם הליסינג בתחילת העיסקה]


2.    להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולבצע עיסקת ליסינג חדשה על רכב חדש מהייבואן לפי בחירתו.


3.    להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ובזה לסיים את ההתקשרות.[כאן המקום לציין שקיימת בעיסקה הגבלת קילומטרז  שנתית ובמידה והרכב חרג מהמיכסה שסוכמה  מראש בחוזה הליסינג ישלם הלקוח לחברת הליסינג על הפרש  הקילומטרז  העודף ].

יתרונות שיטת הליסינג התפעולי ללקוח העסקי:

קבלת רכב חדש ואיכותי  המאובזר על פי דרישות וצרכי הלקוח  מכלל יבואני הרכב בארץ ,בדרך כלל רכישת הרכב כוללת אחריות לשלוש שנים או 100000 ק"מ .[המוקדם מבינהם]

תחזוקת הרכב-חברת הליסינג מטפלת בכל ההבטים שקשורים לנושא:
רישוי הרכב,ביטוח הרכב חובה ומקיף ,טיפולים שוטפים,תיקונים במקרה של תקלות,שרותי גרר,רכב חלופי,שרות נהגים לבית הלקוח ,החלפה של מצבר וצמיגים [עם בלאי סביר יחסית לזמן השימוש ברכב]ועוד.. 

הלקוח העסקי מקבל שקט תעשייתי בנוגע לתחזוקת הרכב וחוסך זמן עובדים  יקר ומשאבים כספיים רבים [אשר חלקם בלתי צפויים ] הכרוכים בתחזוקה השוטפת ובטיפול ברכב  בשעת תקלה ,תאונה,טיפול תקופתי וכדומה .

הלקוח העסקי פטור מלהעסיק קצין רכב ואנשי תפעול ותחזוקה דבר שמקטין את הוצאותיו הקבועות.

חסכון כלכלי- תשלום כספי חודשי נמוך[ידוע מראש] יחסית לרכישת רכב חדש במזומן מיבואן הרכב[עלות רכב משפחתי ממוצע על הכביש הינה כ120000 ₪ ] ,אין צורך להשקיע בבת אחת סכומי כסף גדולים הכרוחים ברכישת רכב חדש בכלל ואם מדובר על מספר רכבים בפרט,להיפך כעת כשצי הרכב ממומן ומנוהל על ידי גורם חיצוני יכול בעל העסק  להשקיע בראש שקט את הכסף הרב שנחסך בתוספת מסגרת האשראי המאושרת לו בליבת העסקים הטבעית שלו שתסייע לצמיחתו ושיגשוגו של העסק.


הוצאה מוכרת-התשלומים החודשיים מוכרים כדמי שכירות והינם הוצאה מוכרת לעסק   ככל הוצאה אחרת

המותרת לניכוי מס על פי כל דין. 
UI by nearme עיצוב אתרים